Novosti

Tri medalje iz Malmea

U subotu je u Malmeu održan turnir pod nazivom Swedish Open 2015, na kome je učestvovalo oko 600 takmičara iz 12 zemalja, pretežno skandinavskih i zapadno evropskih. Iz našeg kluba nastupilo je 9 takmičara. U katama zlatnu medalju osvojio je Uroš Subota koji je pobedio svih 5 protivnika u kategoriji dečaka 13 godina. Boris Kasporski poražen je u polufinalnom meču nakon 3 pobede i tako je zauzeo treće mesto u katama za kadete. Tamara Živić zauzela je drugo mesto u borbama u kategoriji juniorki do 53kg pošto je u finalnom meču poražena od reprezentativke iz Škotske. Na domak medalje bili su Dušan tepančič i Jovana Jovanović koji su poraženi u mečevima za medalju.

Čestitamo takmičarima na uspešnom nastupu i očekujemo dobre rezultate na predstojećim takmičenjima.

About admin