Novosti

Novosti za septembar i priprema za PRIPREME

Skoro je polovina avgusta što svake godine najavljuje nove aktivnoste u našem klubu. Sada ćemo samo najaviti veoma interesantne stvari koje će se dešavati sa početkom školske godine. Naime, naša sekcija u naselju Braće Jerkovic u Meštrovićevoj u novoj sezoni počinje sa treninzima na tatamiju. Takođe, biće formirane i takmičarske grupe u borbama i u katama. Borbe će voditi Katarina Strika Pavliček, bivši kapiten reprezentacije Srbije dok će kate voditi Bojana Marković i Simonida Radojević.

Ove godine, kao što smo ranije najavili, pripreme kluba će se održati na Gučevu od 24.avgusta. U saradnji sa našim dugogodišnjim prijateljima iz KK Čukarica i KK Kolos očekujemo kvalitetan rad i dobar provod. Roditeljski sastanak i trening pred put održaćemo 21.avgusta u 20 časova u našim prostorijama na Dorćolu. Za sve informacije pozovite neki od naših info telefona.

About admin