Novosti

Akro joga, akro balans i akro ples u našem klubu

akro

Akro Joga je spoj joge akrobatike, i terapeutske masaze. Kao i joga ima mnogobrojne povoljne efekte na ljudsko telo, i odlicna je osnova za bilo koju akrobatsku praksu, jer na bezbedan nacin uvodi ucenike u svet akrobatike, balansa i ornutih polozaja

Akro balans je vestina koja predstavlja primenjenu gimnastiku, cesto  se izvodi kao deo gimnastickih takmicarskih rutina, ili u cirkusu, postoje razne varijacije koje ukljucuju hand2hand, adagio, ekvilibrizam, i slicno, Kao u akro jogi postoje baze i letaci, ali se cesto kombinuju i figure od 3 i vise osoba.

Akro Ples predstavlja inkorporaciju akrobatike u plesne rutine, moze da bude potpuno posebna vestina, a moze i da se koristi kao zacin, da pospesi regularnu plesnu rutinu ili koreografiju.  Danas se u skoro svakoj vrsti plesa koriste elementi akrobatike, koji cine koreografiju uzbudljivijom, i izazivaju odusevljenje publike.

Ponedeljak, sreda i petak od 19:15 do 20:15

Joga ponedeljak, sreda i petak od 18 do 19

About admin